PKMODELAR.CZ Prodej RC modelů, náhradních dílů a příslušenství

Máme již více než 17200 spokojených zákazníků
Navštivte naši Facebookovou stránku

Bburago Abarth Grande Punto S2000 1:43

ID: #BB18-38008 | Značka: Bburago
Dostupnost: není skladem
Expedice: -
199 Kč
Doporučená cena: 216 Kč (ušetříte: 17 Kč)

Kovový model auta Abarth Grande Punto S2000 v měřítku 1:43 nejen pro sběratele od Bburaga. Detailní provedení, přívětivá cena, barva bílá, délka přibližně 9 cm.
Charakteristika

Sbíráte kovové modely autíček? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta Bburago 18-38008 Abarth Grande Punto S2000 v měřítku 1:43 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je bílá.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o originálu

Nové rally auto založené na třetí generaci Punto, Super 2000 Punto Abarth, byl odhalen v roce 2005. Pohon měl na všechny čtyři kola, poháněl jej 2.0 L 16 ventil motor schopný produkovat 210 kW. Rovněž bylo vyrobeno turbo-dieselové přední kolo rally vozu, Fiat Grande Punto R3D. Punto byl první dieselové auto soutěžit v Targa Tasmania.

Punto vyhrál několik mistrovství rally.

Řada modelů Bburago Race

Řada Bburago Race nabízí mnohem detailnější provedení tamponového tisku, podrobněji vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou zaměřeny na závody a baleny v tradičním balení na plastovém podstavci pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Specifikace

ŘadaBburago Race
Měřítko1:43
ZnačkaAbarth
ModelGrande Punto S2000
DélkaPřibližně 9 cm
BarvaBílá
Uvedení do provozu2005
Kategorie